اخبار کالا

20 ماده اولیه آرایشی و بهداشتی در کشور

20 ماده اولیه آرایشی و بهداشتی
20 ماده اولیه آرایشی و بهداشتی

20 ماده اولیه آرایشی و بهداشتی در کشور تولید می شود

براساس اعلام بیانیه ستاد توسعه زیست معاونت علمی و فناوری , شرکت های دانش بنیان می توانند به منظور تولید 20 ماده اولیه آرایشی و بهداشتی در کشور اقدام نمایند .

براساس گزارشات برخی خبر گزاری ها و به نقل از معاونت علمی و فناوری , ستاد توسعه زیست فناوری , معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حمایت کننده شرکت هایی است که در تلاش می باشند تا بازار داخلی محصولات آرایشی و بهداشتی کشور را رونق بخشند .

تولید محصولات آرایشی و بهداشتی ارتباط تنگاتنگی با سلامت افراد جامعه دارد و از طرفی نیز علاوه بر تأمین سلامت مصرف کنندگان این محصولات می تواند نقشی مهم و موثر در رونق بخشیدن به اقتصاد کشور داشته باشد .

بر همین مبنا ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام نموده است که در یک برنامه پنج ساله , قرار است که 20 ماده اولیه محصولات آرایشی و بهداشتی در کشورمان ایران به تولید برسد این محصولات آرایشی و بهداشتی استاندارد بوده و با یاری توان و تخصص شرکت های دانش بنیان و خلاق این حوزه تولید شده و روانه بازار خواهند شد .

این برنامه 5 ساله که در قالب 20 پروژه ملی در حال اجرا می باشد این امکان را ایجاد می نماید که حدود 600 میلیون دلار ارزش افزوده برای کشورمان به ارمغان آورده و از طرفی نیز برای حدود 400 نفر ایجاد اشتغال زایی می گردد .

از جمله این مواد مورد نیاز در تهیه نمودن محصولات آرایشی  بهداشتی می توان موادی مانند ویتامین A پالمیتات , آسکوریل پالمیتات , آسکوربیل تترا پالمیتات , آسکوربیل گلوکزید و کوجیک اسید دیپالمیتات را نام برد .

اجرای این برنامه در تلاش است تا مواد اولیه آرایشی را که برپایه پالمتیک اسید یا ایزوپالمتیک بوده و تنوع حجم بالایی از مصرف و ارزبری را دارا می باشند به کمک شتابدهنده ها و شرکت های دانش بنیان به تولید برساند . بازرگانی مهران ارائه کننده خدمات فاکتور رسمی ، با ایجاد ارتباط در شبکه های خبری و رابطه کاری با صنف هایی که اصل خبر را در اختیارمان میگذارند شما را هر روز از اخبار کالا  و سکه و ارز و فلزات همراه میکند با ما باشید

صدور  و فروش فاکتور رسمی قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *