اخبار کالا

کولبری پدیده ای زشت و غیر قابل قبولی است

کولبری پدیده ای زشت
کولبری پدیده ای زشت

کولبری پدیده ای زشت و غیر قابل قبولی است / باید از مرز نشینان حمایت کرد

بر اساس برخی خبرگزاری ها و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری , دویست و بیست و چهارمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در روز یک شنبه که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد , در این جلسه برنامه تدمین کالاهای اساسی ضروری و مورد نیاز در سال جاری مورد بررسی قرار گرفت .

با شروع جلسه رئیس کل بانک مرکزی گزارشی از تدمین ارز مورد نیاز کالاهای اساسی در سال های 99 و 1400 ارائه نمود و پس از بحث و بررسی تصمیمات لازم برای خرید اقلام مورد نیاز اتخاذ گردید .

وزیر صنعت , معدن و تجارت نیز گزارشی از تأمین گندم مورد نیاز سال 1400 و آمار خرید داخلی گندم در استان های مختلف کشور ارائه نمود و سپس برنامه تأمین سالیانه گندم برای نیاز سال و تأمین ذخایر استراتژیک پس از بحث و بررسی تصویب گردید .

همچنین وزیر کشور و مسئولان ستاد مبارزه با قاچاق کالا نیز گزارشی از برنامه های این ستاد ارائه نمودند .

آقای روحانی در سخنان خود در این جلسه قاچاق کالا را امری ناصحیح و زیان آور برای اقتصاد و تجارت سالم و شفاف در کشور تلقی نمود و گفتند کولبری پدیده ای زشت و غیر قابل قبول است که نه در شأن کرامت انسانی مرزنشینان رشید ما و نه با سیاست های تجاری کشور سازگاری دارد .

ایشان افزودند : با حمایت اقتصادی , اشتغال زایی و مهارت افزایی برای مرزنشینان این پدیده زشت از چهره مرزهای ما پاک گردد .

وی اشاره نمود : شفاف سازی و ایجاد انظباط , در سراسر چرخه تجاری کشور از نقطه تأمین تا زنجیره عرضه و نقطه مصرف ضرورت این کار بوده و رسیدن به این هدف با همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه های ذیربط , در دولت , نیروی انتظامی و قضایی کشور میسر خواهد شد . اخبار قاچاق کالا و واردات و صادرات کالاهای اساسی را با بازرگانی مهران دنبال کنید

فروش فاکتور رسمی قانونی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *