اخبار کالا

ثبات قیمت تا پایان ماه رمضان

ثبات قیمت تا پایان ماه رمضان
ثبات قیمت تا پایان ماه رمضان

ثبات قیمت تا پایان ماه رمضان

 در تازه ترین جلسه ستاد تنظیم بازار قرار بر این شد به دستور ردیس جمهور تا پایان ماه مبارک رمضان قیمت کالاهای اساسی و مصرفی مردم هیچ تغییری نداشته باشد .

به نقل از خبرگزاری اقتصادی خبرگزاری تسنیم این جلسه با حضور یافتن معاون اول رئیس جمهور برگزار گردید ؛ رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در رابطه با جلسه ستاد تنظیم بازار عنوان کرد : در کنار بررسی قیمت کالاهای اساسی طی این جلسه موضوع لوازم خانگی و افزایش قیمت مطرح شد .

وی گفت : برخی از تولید کنندگان متأسفانه طی یکماه گذشته اقدام به افزایش قیمت کالای خود نمودند در این جلسه تأکید شد که مجوز افزایش قیمت صادر نشده و این اقدام مصادق با گرانفروشی بوده است .

نجف پور ادامه داد : قرار است که توسط واحدهای نظارتی عملکرد واحدهای تولیدی مختلف بررسی شده و رد صورتی که قیمت برگردانده نشود با آنها برخورد شود .

وی با تأکید بر اینکه باید تناقص میان قیمت مواد اولیه و قیمت تمام شده کالا بر طرف شود گفت : در واحد پتروشیمی متأسفانه افزایش قیمت را مشاهده می کنیم , تولید کننده به ناچار مواد اولیه را با قیمت بالا خریداری نموده اما از آن طرف نمی تواند افزایش قیمت را محصول داشته باشد , برطرف شدن تناقص در این جلسه مطرح گردید تا بدین طریق منافع تولیدکنندگان در مسیر تولید تأمین شود .

فروض قانونی فاکتور رسمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *