اخبار کالا

شرط  فعالیت اصناف در شب عید , ثبت نام در ایران من است

شرط فعالیت اصناف در شب عید , ثبت نام در ایران من است
شرط فعالیت اصناف در شب عید , ثبت نام در ایران من است

شرط  فعالیت اصناف در شب عید , ثبت نام در ایران من است

اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای عنوان کرد : ستاد ملی مقابله با کرونا شرط تعطیل نشدن واحدهای صنفی در ایام نوروز را تزریق نمودن 3 دوز واکسن کرونا همچنین ثبت نام واحد های صنفی در سامانه « ایران من » بیان نمود .

به نقل از خبرگزاری مهر و به گفته اتاق اصناف ایران ؛ در دو سال اخیر به دلیل سیاست ها اتخاذی مبارزه با ویروس کرونا , ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در چند نوبت تصمیم بر این گرفت که بازار را تعطیل نماید که مهم ترین آن نیز به اسفند 1398 و 1399 باز می گردد .

آسیب های ایجاد شده در آن بازار به حدی بود که هیچ یک از حمایت های دولت نتوانست ضررهای کسبه بازار را جبران نماید به همین دلیل بر همه فعالان صنفی واجب است نسبت به جلوگیری از شیوع موج ششم کرونا اقدام نموده تا بار دیگر شاهد تعطیلی بازار شب عید نباشیم .

در این راستا علاوه بر تزریق 3 دوز واکسن کرونا ضروری است همه واحدهای صنفی به منظور اجرای مدیریت هوشمند بیماری کرونا با ثبت نام در « سامانه ایران من » به نشانی. Ir http://asnaf.moi و دریافت و نصب QR-Code در واحد صنفی و محل قابل رویت برای همگان اقدام نمایند .

همچنین با وجود مصوبات ستاد ملی کرونا که تمامی تصمیمات بر پایه سامانه هوشمند « ایران من » صورت میگیرد در تعدادی از شهر ها به ویژه مشهد و اقلید استانداران و فرمانداران ناچار به تعطیلی واحد های صنفی شده اند ؛ به همین دلیل ضروری است تمامی اتاق های اصناف و واحد های صنفی در کل کشور نسبت به ثبت نام در سامانه مذکور تأکید و اقدامات لازم در این باب را به عمل آورند .

صدور و فروش فاکتور رسمی قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *