اخبار کالا

آغاز توزیع اینترنتی کالاهای اساسی در اراک

آغاز توزیع اینترنتی کالاهای اساسی در اراک
آغاز توزیع اینترنتی کالاهای اساسی در اراک

آغاز توزیع اینترنتی کالاهای اساسی در اراک

به گفته مدیر تعاون روستایی استان مرکزی کالاهای اساسی در این استان به صورت اینترنتی توزیع می شوند .

به نقل از ایسنا سید حسین هاشمی عنوان کرد : از طریق اتحادیه تعاون روستایی شهرستان اراک توزیع اینترنتی کالاهای اساسی با همکاری شرکت دامپرور از تاریخ 18 بهمن ماه سال جاری شروع شده است .

هاشمی در ادامه افزود : در مرحله نخست برنج , روغن و ماکارونی توزیع می شود و به کماکان دیگر کالاها نیز به آن اضافه خواهد شد , تا 12 ظهر زمان سفارس دهی بوده و بعد از ظهر همان روز نیز کالاها تحویل داده خواهند شد

سید حسین هاشمی اظهار نمود : به منظور ثبت سفارش شهروندان می توانند توسط نصب اپلیکیشن دامپرور , کالاهای مورد نیاز خود را خرید و ثبت سفارش نمایند .

مدیر تعادن روستایی استان مرکزی خاطر نشان کرد : اهمیت اجرای این طرح و هدف از آن حذف نمودن دلالی های غیر ضروری همچنین واسطه گری های ناسالم در شبکه عرضه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم , با توزیع هوشمند اقلام ضروری به شکل اینترنتی طبق مصوبه تنظیم بازار خواهد بود ؛ در طرح اینترنتی توزیع کالاهای اساسی در اراک هیچگونه هزینه ای برای حمل و نقل از خریداران کالا دریافت نمی شود .

وی در خاتمه نیز گفت : در آینده ای نه چندان دور به این سامانه به تدریج محصولات دیگر نیز اضافه خواهند شد تا بدین طریق شهروندان بتوانند با خیالی راحت و قیمت مناسب کالاهای ضروری خود را تهیه نمایند .

فروش قانونی فاکتور رسمی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *