اخبار کالا

انتقاد از گرانی کالاهای اساسی

انتقاد از گرانی کالاهای اساسی
انتقاد از گرانی کالاهای اساسی

انتقاد از گرانی کالاهای اساسی / وزارت صمت قیمت ها را کنترل کند

در مجلس شورای اسلامی نماینده مردم گرگان بیان نمود : شاهد کالاهای اساسی به خصوص لبنیات می باشیم به همین منظور وزیر صمت باید برای کنترل قیمت ها برنامه ای داشته باشد .

براساس برخی خبرگزاری ها غلامحسین منتظری در جلسه علنی روز سه شنبه 16 شهرورماه در مجلس شورای اسلامی متذکر شد با در نظر گرفتن امید و اعتمادی که میان مردم به وجود آمده برای اینکه این سرمایه اجتماعی از بین نرود دولتمردان باید به منظور کاهش قیمت ها اقداماتی را انجام دهند .

وی ادامه داد : با توجه به قطعی آب و برق نیاز است که وزارت نیرو هر چه سریع تر برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت خود را برای سامان دادن این موضوع ارائه دهد .

منتظری تصریح نمود : متأسفانه می توان شاهد نابسامانی ها و افزایش قیمت های کالاهایی مانند سیمان و فولاد همچنین کالاهای اساسی مانند لبنیات هستیم . برای کنترل قیمت ها وزیر صنعت , معدن و تجارت باید که برنامه ای ویژه داشته باشند تا مشکلات معیشتی بیش از این به مردم فشار نیاورد .

وی در خاتمه افزود : باید هر چه سریع تر طرح رتبه بندی معلمان در دستور کار مجلس قرار گیرد علاوه بر این افزایش سهمیه واکسن در سرتاسر شکور مسئله ای ضروری است که باید مورد توجه قرار گیرد .

صدور فاکتور فروش برای کالای اساسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *