اخبار کالا

آیا قیمت نان قمی ها گران می شود ؟

آیا قیمت نان قمی ها گران می شود
آیا قیمت نان قمی ها گران می شود

آیا قیمت نان قمی ها گران می شود ؟

چند روزی است که خبرهای ضد و نقیض از افزایش قیمت مهمترین رکن سفره ایرانی ها یعنی نان به گوش می رسد به گزارش برخی خبر گزاری ها به گفته مهرداد غضنفری , معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم , در کارگروه ساماندهی گندم , آرد و نان نرخ جدید انواع نان ها تا 20 روز آتی اعلام و اجرا می گردد .

ایشان ادامه دادند : از سال 1398 تا 1400 قیمت نان با افزایش مواجه نبوده است و این در شرایطی می باشد که دستمزدها , تعدیل و عوامل موثر در قیمت نان با افزایش همراه بوده است .

مهردا غضنفری گفت : به منظور کمک به نانوایان امسال مطابق با مجوزی که گرفتیم تعیین قیمت نان به شورای سیاست گذاری آرد و نان واگذر شد .

وی ادامه داد : تعیین قیمت ها با رویکرد تک نرخی کردن نان قیمت نان لواش و سنگک که نسبت به بقیه نان ها مصرف بیشتری دارد صوررت گرفته است .

وی تأکید کرد : در همین راستا یک مهلت 20 روزه به شرکت بازرگانی دولت داده شده است که به منظور تأمین نمودن کسری آرد یارانه ای تلاش نمایند تا نرخ های جدید برای اجرا ابلاغ گردد .

مهرداد غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری , استان قم در خاتمه گفت : تا بیست روز آینده قیمت و نرخ های قبلی ملاک عملی می باشد و نانواها حق افزایش قیمت خودر سرانه نان را نخواهند داشت . اخبار مواد غذایی را با بازرگانی مهران دنبال کنید

صدور و فروش فاکتور رسمی مواد غذایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *