اخبار کالا

کشف محموله 15 میلیارد ریالی کالای قاچاق خوزستان

کشف محموله 15 میلیارد ریالی کالای قاچاق خوزستان
کشف محموله 15 میلیارد ریالی کالای قاچاق خوزستان

کشف محموله 15 میلیارد ریالی کالای قاچاق در استان خوزستان

فرمانده مرزبان خوزستان خبر از توقیف دو فروند شناور باری و کشف محموله 15 میلیارد ریالی قاچاق در بندر هندیجان را داد .

وی در گفت و گو های خود با برخی خبر گزاری ها اظهار نمود : که در روز گذشته مرزبانان پایگاه دریابانی ماه شهر به منظو مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حین کنترل شناورهای عبوری از آب های شمالی خلیج فارس تعداد دو فروند شناور باری که با حمل کالای قاچاق به راهی بندر هندیجان بود شناسایی و متوقف کردند .

سردار لطفعلی پاکپاز در ادامه افزود : مرزبانان ما در بازرسی های انجام گرفته در این شناور میزان 72 دستگاه کولر , 5 دستگاه ماشین لباسشویی , 8 دستگاه ماشین ظرفشویی قاچاق را به منظور عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود کشف کردند .

سردار پاکپاز فرمانده مرزبانی خوزستان با اشاره به ارزش 15 میلیارد ریالی کالاهای مکشوفه افزود : در همین راستا 12 نفر در این راستا دستگیر و کارشناسان  ارزش کالاهای مکشوفه را 15 میلیارد ریال بر آورد کردند که بعد از تشکیل پرونده اولیه برای سپری نمودن مراحل قانونی به مراجع ذیربط تحویل داده شدند .

فرمانده مرزبانی استان خوزستان در خاتمه نیز به این نکته اشاره کرد که قاچاقچیان و مخلان اقتصادی داخلی کشور آگاه باشند که مرزبانان این استان با اشرافیت اطلاعاتی کوچکترین تحرکات را در نوار مرزی و خشکی آبی زیر نظر قرار داده و با هر گونه اقدامات سودجویانه به صورت سریع و قاطعانه برخورد می کند . اخبار روز کالا  را  با بازرگانی مهران  مرور کنید

صدور و فروش فاکتور رسمی برای کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *