اخبار فلزات

قیمت تناژ مس به 13 هزار دلار می رسد

قیمت مس طی ماه های آینده
قیمت مس طی ماه های آینده

قیمت مس طی ماه های آینده به 13 هزار دلار می رسد

قیمت مس در معاملات بازار آسیا در نتیجه افزایش شدید تقاضای فلز مس از طرفی نیز کمبود شدید عرضه آن در جهان از مرز ده هزار دلار نیز عبور کرد .بانک آو آمریکا در گزارشی برآورد کرد که به دلیل کمبود شدید عرضه فلز مس در ماه های آینده به 13 هزار دلار در هر تن خواهد رسید .

براساس برخی خبر گزاری ها به نقل از بورس فوری , قیمت فلز مس از مرز ده هزار دلار نیز بالاتر رفت اما دوباره با کاهش قیمت همراه شد و در معاملات امروز دوباره از این مرز عبور کرد پیش بینی می شود که این فلز در روز های آینده شاهد افزایش قیمت خواهد بود .

قیمت مس تحویلی ماه جولای در معاملات دیروز بورس کالای نیویورک کاهشی 3/ داشت این درحالی است که قیمت آتی مس در همین بازار در معاملات دیروز به 9950 دلار در هر تن رسید .

میزان ذخایر مس در انبار بورس فلزات لندن کاهشی 20 درصدی نسبت به میانه ماه آوریل داشته است همچنین ذخایر مس انبار شانگ های چین کاهش 1.3 درصدی داشته است که این امر از افزایش قیمت مس در آینده خبر می دهد .

بانک بزرگ بین المللی ( بانک آو آمریکا ) در یادداشتی اعلام نمود که قیمت هر تن مس در ماه های آینده به دلیل کمبود شدید عرضه فلز مس به سیزده هزار دلار خواهد رسید . پرمیوم هر تن مس در بازار معاملات نقدی به 4 دلار در هر تن رسیده که این امر باعث تشدید نگرانی خریداران شده است .

گروه مطالعات بین المللی مس ( ICSG ) در گزارشی اعلام نمود که بازار جهانی مس به دنبال ریکاوری بسیاری از معادن مس در سال 2021 امسال مازاد عرضه 79000 تنی را مشاهده خواهد نمود که این میزان در سال 2022 به 109 تن افزایش می یابد . بازرگانی امین همراه شماست با اخبار روز فلزات

صدور فاکتور رسمی برای معاملات فلزات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *