اخبار سکه و ارز

داد و ستد 880 هزار گواهی سپرده سکه طلا

داد و ستد 880 هزار گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالا
داد و ستد 880 هزار گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالا

داد و ستد 880 هزار گواهی سپرده سکه طلا در بورس کالا

در معاملاتی که به 17 شهریورماه 1400 منتی گردید معامله گران در بازارهای مالی بورس کالای کشور تعداد 1 میلیون و 350 هزار و همچنین 850 گواهی سپرده کالایی را به ارزش بیش از 880 میلیارد و 916 میلیون ریال را بر پایه 9 دارایی , بر مبنای  پایه برنج , پسته بادامی و فندقی , زعفران نگین و پوشال , رطب مضافتی , زیره سبز , کشمش و نیز سکه طلا داد و ستد کرده و به فروش رساندند اما در این میان سکه طلا در  میان معاملات هفته پیش با معامله 880 هزار و 800 گواهی سپرده عنوان صدر نشینی را به خود اختصاص داد . در ادامه بیشتر به این خبر می پردازیم .

بر اساس گزارشات , در جریان معاملات هفته ای که طی شد , بیشترین حجم و ارزش معاملاتی به سکه طلا اختصاص یافت تا این دارایی پایه با معامله 880 هزار و 800 گواهی سپرده معامله شده هفته ای طلایی را سپری نماید به این ترتیب با خرید و فروش این میزان ورقه بهادار سکه طلا با قیمت و ارزش 820 میلیارد و 16 میلیون ریالی برای دارایی مذکور به ثبت رسید .

معامله 451 هزار و 933 گواهی سپرده زعفران نگین هم ارزش 55.8 میلیارد ریالی را مشاهده نمود .

حجم معاملات گواهی سپرده رعفران پوشال نیز 8336 گواهی سپرده رسید و ارزشی بالغ بر 747 میلیون ریالی را برای دارندگان مذکور در پی داشت .

معاملات گران تعداد 7136 گواهی سپرده برنج تارم را با ارزش بیش از 2.1 میلیارد ریال خریدند تا عطر و شمیم برنج این خطه از سرزمینمان نیز در تالار نقره ای به مشام برسد .

974 گواهی سپرده پسته فندقی و بادامی در هفته ای که سپری شد در بازار دست به دست گردید تا ارزش این معاملات به رقم 1.6 میلیارد ریال نزدیک گردد .

همچنین در هفته ای که گذشت , به میزان تعداد هزار عدد گواهی سپرده زیره سبز در بازار داد و ستد با ارزش بیش از 576 میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت .

در همین راستا معامله 160 گواهی سپرده رطب مضافتی و حدود 16 گواهی سپرده کشمش تیزابی , نیز از دیگر معاملات هفته سپری شده در بازارهای مالی بورس کالای ایران بود که بر پایه کاوی آمارهای معاملاتی ارزشی نزدیک به 23 میلیون ریالی و ارزش بالغ بر 3.2 میلیون ریالی برای دو دارای که ذکر گردید رقم خورد . اخبار روز سکه و ارز را میتوانید از بازرگانی مهران دریافت کنید .

صدور فاکتور رسمی ویژه معاملات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *