اخبار کالا

دپوی 4.5 میلیون تن کالای اساسی در بندر امام

دپوی 4.5 میلیون تن کالای اساسی در بندر امام
دپوی 4.5 میلیون تن کالای اساسی در بندر امام

دپوی 4.5 میلیون تن کالای اساسی در بندر امام / ترخیص کالاها زودتر صورت گیرد

به گفته معاون اقتصادی استاندار خوزستان نزدیک به 4.5 میلیون تن کالای اساسی در بندر امام دپو شده که باید با اقدامات لازم ترخیص هر چه سریع این کالاها صورت گیرد .

به نقل از خبرگزاری مهر رضا فتوحی در روز چهارشنبه در نشست ویدئو کنفرانس که در آن رئیس جمهور , وزرا و استاندار خوزستان حضور داشتند گفت : نزدیک به 4.5 میلیون تن مجموع کالاهای اساسی و نهادهای دامی دپو شده در انبار و لنگرگاه بندر امام می باشند .

وی با اشاره به اینکه این کالاها چه مربوط به بخش خصوصی و چه مربوط به بخش دولتی سرمایه های کشور محسوب می شود و منابعی برای آن هزینه شده گفت : تمام دستگاه های مرتبط باید به ترخیص , بارگیری و حمل این کالا کمک نمایند .زیرا ورود این کالاها به بازار باعث کاهش قیمت اجناس می شود .

فتوحی بر ایجاد بستری برای دسترسی آسان مردم به مواد غذایی تأکید کرد : استان خوزستان علاوه بر توان تولید محصولات خود می توان تکیه گاه خوبی برای کشور محسوب شود به همین دلیل نقش دستگاه های اجرای عضو تنظیم بازار در این زمینه مهم است .

وی افزود : اگر مدیران دستگاه های اجرایی به وظیفه خود به درستی عمل کنند گفت : لازم است که مدیران متولی حوزه تنظیم کالاهای اساسی در بازار پیش بینی لازم را نسبت به وضعیت همان کالا در ماه آتی داشته باشند تا متناسب با آن تصمیم درست صورت گیرد .

رضا فتوحی ادامه داد : با توجه به تأکید استاندار به رصد اقدامات لازم از طرف دستگاه های اجرایی  با تلاش همه مدیران بتوانیم آرامش لازم را برای مردم فرآهم نموده و با توجه به اینکه این استان از ظرفیت های خوبی برخوردار است برای داشتن استانی پیشرو و نوین در حد توان از این پتانسیل ها بهره مند شویم .

خرید فاکتور رسمی قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *