اخبار کالا

17 فروند کشتی کالای اساسی در بنادر

17 فروند کشتی کالای اساسی در بنادر
17 فروند کشتی کالای اساسی در بنادر

تخلیه بی سابقه همزمان 17 فروند کشتی کالای اساسی در بنادر

به گفته مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی میزان 17 فروند کشتی حامل کالای اساسی در بنادر کشور تخلیه شده است که این تعداد کشتی در کشور بی سابقه است .

به نقل از خبرگزاری تسنیم  علی اکبر صفایی در رابطه با برگزاری نمایشگاه حمل و نقل صنایع وابسته عنوان کرد : هم اکنون به طور همزمان حدودا 13 کشتی که دارای کالای اساسی هستند در حال تخلیه و بارگیری کالای اساسی می باشند .

علی اکبر صفایی با اشاره به اینکه ظرفیت کشتی ها نزدیک به 75 هزار تن است گفت : تخلیه , بارگیری و توضیع کالاهای اساسی به صورت 24 ساعته توسط سیستم حمل و نقل جاده ای و ریلی در حال انجام گرفتن می باشد .

معاون وزیر راه و شهر سازی با توجه به این نکته که برای توزیع این مقدار کالاها نیاز به 75 هزار دستگاه کامیون می باشد افزود : تخلیه همزمان 17 کشتی شامل کالاهای اساسی به صورت همزمان در کل تا کنون بی سابقه است .

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مشکلی بابت تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد تصریح کرد : در سال جاری نسبت به سال گذشته تخلیه و نیز بارگیری کالاهای اساسی افزایشی 25 درصدی داشته و بیشترین واردات این کالاها از طریق بندر امام خمینی انجام گرفته است .

خرید فاکتور رسمی کاملا قانونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *