اخبار کالا

تأمین و توزیع کالاهای اساسی در خوزستان

تأمین و توضیع کالاهای اساسی در خوزستان
تأمین و توضیع کالاهای اساسی در خوزستان

آخرین وضعیت تأمین و توزیع کالاهای اساسی در خوزستان

به گفته رئیس سازمان صمت خوزستان ؛ در راستای تثبیت قیمت کالاهای اساسی در بازار استان تأمین و توزیع کالاهای اساسی همراه با نرخ مصوب از اوایل سال جاری در خوزستان افزایش یافته و به شکل منظم و دقیق ادامه دار است .

 رئیس سازمان صمت خوزستان امیر حسین نظری اظهار نمود : در راستای تثبیت قیمت کالاهای اساسی در بازار این استان , تأمین و ارائه این کالاها از اوایل سال جاری در خوزستان با افزایش همراه بوده و به شکل منظم ادامه دارد .

نظری با توجه به این نکته که از لحاظ فراوانی کالاهای اساسی مشکلی در این استان وجود ندارد گفت : تأمین و توضیع کالاهای اساسی در دستور کار سازمان صمت این استان بوده و به همین منظور نیز میزان 5 هزار تن برنج وارداتی امسال در این استان با نرخ مصوب توزیع شد .

وی در ادامه افزود : فراوانی کالا و تثبیت قیمت رویکرد این سازمان و ستاند تنظیم بازار استان خوزستان می باشد که در این بخش خوشبختانه به خوبی کار شده و نیز در انبارهای این استان به مقدار کافی و نیاز این استان ذخیره کالاهای اساسی صورت گرفته است .

این مقام مسئول در ادامه عنوان کرد: از اوایل سال جاری تا کنون نزدیک به 4 هزار و 435 تن مرغ منجمد در این استان توزیع شده و هم اکنون نیز علاوه بر توزیع روزانه مرغ کشتار روز توزیع مرغ منجمد نیز صورت میگیرد .

امیر حسین نظری ادامه داد : با توجه به کاهش تولید مرغ و جوجه ریزی در این استان با پیگیری صورت گرفته توسط وزارت جهاد کشاورزی سهمیه مرغ منجمد وارداتی به استان خوزستان اختصاص یافته تا با عرضه نمودن مرغ منجمد به همراه مرغ کشتار روز این کالا در بازار روز استان تثبیت گردد .

رئیس سازمان صمت خوزستان با اشاره به توزیع 168 تن گوشت منجمد و 13 هزار و 327 تن برنج وارداتی تایلندی , برنج هندی و برنج پاکستانی از اوایل امسال تا کنون در این استان گفت : در طی این مدت در این استان چهارده هزار و 312 تن شکر فله توزیع شده است .

نظری در خاتمه افزود : خوشبختانه هیچگونه مشکلی در تدمین شکر از کارخانه تولیدی در این استان وجود نداشته و شرکت توسعه نیشکر استان خوزستان نیز قول تأمین هر میزان مورد نیاز شکر را به ما داده است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *