اخبار کالا

واردات کالای اساسی در نیمه دوم سال افزایش می یابد

واردات کالای اساسی در نیمه دوم سال افزایش می یابد
واردات کالای اساسی در نیمه دوم سال افزایش می یابد

واردات کالای اساسی در نیمه دوم سال افزایش می یابد

به گفته مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی , پیش بینی می شود که در نیمه دوم سال جاری با حجم انبوهی از ورود کالاهای اساسی در بنادر کشور مواجه خواهیم بود .

به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی , در همایش مدیران این سازمان محمد راستاد با توجه به ایفای دقیق نظارتی بر تمام قراردادها در بنادر گفت : وظیفه ما این است که به عنوان کارفرما به نحو احسن قراردادها با سرمایه گذاران و اپراتورها را بررسی و کنترل نماییم .

معاون راه و شهرسازی با توجه به لزوم نظارات دقیق بر خدمات اداری و نحوه عملکرد کارکنان عنوان کرد : تصویب طرح جامع بنادر بازرگانی و تعهدات ما به این طرح کاربردی و دقیق ضرورت دارد کلیه مدیران در بنادر و ستاد هر طرحی را فقط در راستای طرح جامع بنادر دنبال نمایند .

وی گفت : بهتر است که فرآیندهای سازمانی برای مشتریان تسریع و تسهیل گردد بدین منظور که سرمایه گذاران با انگیزه بیشتری وارد عرصه سرمایه گذاری شوند .

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی افزود : با توجه به اینکه همیشه با ریسک های منجر به حوادث غیر قابل جبران روبه رو هستیم ضرورت دارد که بدون کمی و کاستی با ایمنی در ردیا و عملیات بندری توجه نماییم .

محمد راستاد مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی خاطرنشان کرد : لازم است که تمام مدیران , با تنظیم برنامه و اختصاص وقت همواره در دسترس ارباب رجوع , مراجعه کنندگان , مشتریان و یا حتی کارکنان باشند .

فروش فاکتور فروش رسمی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *