اخبار سکه و ارز

آیا قیمت طلا می تواند دوباره به قیمت دو ماه قبل صعود کند ؟

آیا قیمت طلا می تواند دوباره به قیمت دو ماه قبل صعود کند ؟
آیا قیمت طلا می تواند دوباره به قیمت دو ماه قبل صعود کند ؟

آیاقیمت طلا می تواند دوباره به قیمت دو ماه قبل صعود کند ؟

با توجه به اینکه قیمت طلا در هفته های اخیر روند افزایشی داشته اما نتوانسته سطوح بالای خود را به دست آورد آیا مجددا طلا صعود شدیدی از خود نشان خواهد داد یا خیر ؟

قیمت طلا در صبح روز گذشته پس از باز شدن بازارهای جهانی در ابتدا روند کاهش را به خود گرفت اما در همان محدوده که در روز جمعه گذشته بسته شده بود نوسان گرفت .

در روز جمعه داده های ضعیف مشاغل موجب شد که قیمت طلا روندی افزایشی داشته باشد اما کاهش نرخ بیکاری موجب گیج شدن سرمایه گذاران شده و موجب کاهش قیمت این فلز گرانبها گردید .

در حال حاضر روند حرکت بازار در وضعیت تقریبا نابسامانی است چرا که قیمت نفت خام به شدت افزایش یافته و نگرانی های ایجاد شده تمایل برای نگهداری دلار را افزایش داده است .

از جهتی دیگر تنش های ایالت متحده آمریکا و کشور چین موجب شده تا سرمایه گذاران نگرانی های زیادی ذر رابطه با بهبود اقتصاد داشته باشند همچنین ترس ها نسبت به افزایش تورم در بازار نیز روبه افزایش است .

از لحاظ فنی طلا تا هنگامی که نتواند اولین مقاومت پیش روی خود در عدد 1761 را به دست آورد نزولی باقی می ماند و برای پس گرفتن روند صعودی باید بیشتر از این عدد ثبت گردد .

اگر طلا در زیر رقم 1753 دلار قرار گیرد روند نزولی که حال در آن قرار دارد تقویت شده و می تواند قیمت طلا را در پایین ترین سطح هفته اخیر در عدد 1721 دلار برساند .

از طرفی دیگر افزایش قیمت این فلز گرانبها و تثبیت آن در بالای عدد 1761 دلار می تواند آن را به جهت نقطه مقاومت بعدی ئر عدد 1778 دلار رسانده که عبور از آن دو مقاومت کلیدی 1808 دلاری و رد ادامه 1834 دلاری را فعال خواهد نمود .

قیمت صدور فاکتور رسمی چند است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *