مقالات فاکتور

حسابداری نقدی و تعهدی

حسابداری نقدی و تعهدی
حسابداری نقدی و تعهدی

حسابداری نقدی و تعهدی

حسابداری اطلاعات به دست آمده از جریان های مالی , درآمدها , سود و زیان و مالیات شرکت را دسته بندی نموده و در اختیار مدیران شرکت و دیگر ذی نفعان قرار میدهد به همین دلیل صحت اطلاعات به دست آمده از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که تصمیمات و رویکردهای دیگر سازمان با توجه به این اطلاعات اخذ می گردد حسابداری شاخه های مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به حسابداری نقدی و تعهدی اشاره نمود که بیشترین  کاربرد را نیز دارد در ادامه ویژگی های هر یک را بازگو و به تفاوت آنها حسابداری می پردازیم . بازرگانی مهران ارائه کننده خدمات فاکتور رسمی با بهترین قیمت صدور فاکتور رسمی مورد تایید دارایی در خدمت شماست . جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید و یا همراه ما باقی بمانید با  :

  • حسابداری نقدی چیست ؟
  • حسابداری تعهدی چیست ؟
  • تفاوت حسابداری نقدی و تعهدی

صدور آنلاین فاکتور فروش رسمی

آیا کاشت مو دائمی است ؟

در روش کاشت مو فولیکول های مو از مناطق پر مو به نواحی طاس و کم پشت انتقال داده می شوند پس از بهبودی پوست سر به طور معمول در سه ماه اول پس از کاشت تعدادی از مو را ریخته و این امر کاملا طبیعی است زیرا موهای مجدد رشد کرده و جایگزین آنها می شود بین 6 ماه تا 1 سال طول می کشد که روند بهبودی اتمام یابد با افزایش سن موهای جدید رشد می کنند ؛ در رابطه با این سؤال که آیا کاشت مو دائمی است ؟ باید گفت که جابه جایی فولیکول های مو دائمی است اما مانند دیگر فولیکول ها  طول عمر مشخصی دارند بنابراین ممکن است که مقدار مویی که تولید می کنند نیز کاهش یابد .

طول عمر موهای کاشته شده چقدر است ؟

در جواب اینکه آیا کاشت مو دائمی است گفتبم که فولیکول ها عمر مشخصی داشته و ممکن است مقدار مویی که تولید می کنند نیز کاهش یابد .اما یک سؤال دیگر اینکه مدت ماندگاری و عمر کاشت مو چقدر است ؟ نگرانی در رابطه با دوام نتایج کاشت مو قابل درک است اما خوشبختانه در بیشتر موارد نتایج این پیوند تا پایان عمر افراد دوام دارد فولیکول هایی که قرار است به ناحیه کم پشت مو انتقال داده شوند از بانک مو برداشته می شوند که علاوه بر اینکه پوست ناحیه گیرنده پیوند آنها را می پذیرد بلکه عرض چند ماه پس از پیوند موهای جدید به خوبی با دیگر موهای ترکیب می شود اما این خطر وجود دارد که افراد مبتلا به طاسی مردانه یا زنانه  , یا مبتلا به بیماری های جدی , و یا عواملی مانند پیری می تواند موجب ریزش مو شود اما نگرانی وجود ندارد زیرا فرد می تواند مجددا عمل کاشت مو را انجام دهند .

چرا موهای کاشته شده رشد نمی کنند ؟

موهای کاشته شده پس از عمل در محل مورد نظر به مدت چند هفته باقی می مانند و سپس دچار ریزش می شوند اما سه تا چهارماه بعد فولیکول های موهای کاشته شده تارهای جدید موی قوی تر و بادوام تر تولید می کنند 6 ماه پس از عمل 70 درصد موهای جدید در ناحیه کاشت رشد موهای خود را ادامه می دهد اما رشد آنها کاملا  ادامه پیدا نمی کند زیرا برای رشد کامل این موها 18 ماه زمان لازم است پس از آن تارهای مو رشدشان دائمی می شود و مانند موهای معمولی ظاهر می شوند .

مهم ترین دلیل ریزش موهای کاشته شده

برای ریزش موهای کاشته شده دلایل زیادی وجود دارد اعم از ریزش مو بر اثر شوک ( ریزش پس از دو یا سه هفته پس از کاشت مو صورت میگیرد اما در زمان کوتاهی مجدد رشد می کند  ) , رد کردن پیوند ( سیستم بدن پیوند مو را ممکن است رد کند و بافت کاشته شده کاملا از بین برود ) , مراجعه به کلینیک نامعتبر و نیز مراقبت نا صحیح از موهای کاشته شده که منجر به تخریب کاشت می شود .

انواع روش کاشت مو

کاشت مو به روش fut :

روش FUT روش کاشت مو دائمی است , این نوع مناسب افرادی است که بانک موی قوی دارند رد این روش یک نوار از فولیکول مو از پشت سر برداشته شده و پروسه جداسازی فولیکول های مو و آماده سازی آن برای کاشت شروع می شودپزشک بعد از طراحی خطر رویش اقدام به کاشت فولیکول در محل مورد نظر می کند .

کاشت مو به روش FUE :

در این روش پزشک توسط پانچ مخصوص فولیکول های مو را برداشت می کند و رد محل مورد نظر کاشت موی طبیعی صورت میگیرد این روش کاشت مو دارای ماندگاری بالا و دائمی بوده و مناسب افرادی است که بانک موی ضعیفی دارند .

نکات مهم  کمک کننده به حفظ نتایج دائمی مو پس ازکاشت مو

  • مصرف به موقع داروها و آنتی بیوتیک ها
  • داشتن تغذیه متعادل و سرشار از پروتئین , ویتامین و مواد معدنی
  • مزوتراپی یا prp پس از کاشت مو برای افزایش خونرسانی
  • دوری از سیگار و مشروبات الکلی
  • عدم انجام فعالیت های سنگین
با اصول طراحی فاکتور آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *