مقالات فاکتور

تاثیر ثبت شرکت در کسب و کار

ثبت شرکت
ثبت شرکت

تاثیر ثبت شرکت در کسب و کار

ثبت شرکت قرار داد تجاری بوده که بین افراد حقیقی و حقوقی بیشتر از دو نفر بسته شده و عملیات آنها نیز باید قانونی باشد همچنین باید شرکت خود را در اداره امور ثبت شرکت ها که زیر نظر سازمان ثبت و اسناد و املاک کشور می باشد ثبت نمایند با ثبت شرکت خود و آگهی آن در روزنامه های رسمی یک کد 11 رقمی شبیه به کد ملی دریافت نموده و می توان به صورت رسمی فعالیت خود را ادامه داد اما چرا ثبت شرکت ؟ تاثیر ثبت شرکت در کسب و کار چیست ؟ و اینکه با ثبت شرکت از چه تسهیلاتی می توان برخوردار بود ؟ در ادامه به جواب سوال هایمان می پردازیم . همراه ما باشید با تاثیر ثبت شرکت در صدور فاکتور رسمی در کسب و کار  :

  • تاثیر ثبت شرکت در کسب و کار چیست ؟
  • ثبت شرکت چه مزایایی دارد ؟
  • ثبت شرکت چه معایبی دارد ؟

همه چیز درباره فاکتور رسمی

تاثیرثبت شرکت در کسب و کار چیست ؟

بدون شک تاثیر ثبت شرکت در کسب و کار می تواند بسیار مثبت تلقی شود شاید بگویید چطور و چگونه ثبت یک شرکت می تواند بازدهی بیشتری بر روی برندینگ و محصول یا خدمات داشته باشد ؟ اولین و مهم ترین تاثیر مثبت ثبت شرکت بر روی مخاطبان و مشتریان محصولات شماست تا تولید کننده  و منشاء یک محصول را شناسایی نموده و هر گونه مسولیتی را بر عهده شرکت تولید کننده نمایند با ثبت شرکت تولید کننده ها می توانند در بازار و در عرصه رقابت محصولات خود را میان رقبا به خوبی نشان داده و فرآیند خرید و فروش را میان مخاطبان و مشتریان آسان نمایند علاوه بر این شرایط برای کمپانی محیا شده تا کیفیت محصولات خود را در بازارهای رقابتی بالا برده و حفظ نمایند با اینکه امروزه مدیریت کردن برندها کاری آسان به نظر نمی رسد اما برای مخاطبان بنام و معروفیت برندها بسیار مهم است و برخی از مشتریان یک شرکت خدمات شرکت و محصول مورد نیاز خود را تنها با معرفی برند معروف به دیگران معرفی می نمایند .

ثبت شرکت چه مزایا یی دارد ؟

علاوه بر مثبت بودن تاثیرثبت شرکت در کسب و کار این امراز مزایایی نیز برخوردار می باشد از جمله امکان شرکت در مناقصه ها و مزایده ها , برخورداری از تسهیلات بانکی و امکان اخذ وام , قانونمند شدن و رسمی شدن امور و فعالیت های شرکتی ,اخذ و اعطای نمایندگی به دیگر شرکت ها , امکان دریافت مجوز ها  و گسترده نمودن فعالیت های تجاری خود و بسیاری امتیازات دیگر که با ثبت شرکت می توان از آنها برخوردار شد .

ثبت شرکت چه معایبی دارد ؟

ثبت شرکت در کنار مزایای و امتیازات خود از معایبی نیز برخوردار است از جمله الزامی و ضروری بودن پرداخت مالیات , پر کردن دفاتر مالیاتی خود و تحویل آن به اداره مالیات , پرداخت حقوق و بیمه کارکنان نیز به عهده مسئولین شرکت می باشد , نیاز به سرمایه اولیه کافی برای پرداخت حقوق و مزایا بوده همچنین باید با قوانین مربوط به تجارت نیز آشنابود و مطالعه در این زمینه تقریبا ضروری و اجباری می باشد .

شرکت صادر کننده فاکتور رسمی در تهران

فروش فاکتور رسمی

تاثیر فاکتور رسمی در کسب و کار

پیرو ثبت شرکت و با به رسمیت شناخته شدن یک برند ،  زمانی که زیر نظر  مالیات و اداره دارایی هستید ابزاری مثل فاکتور رسمی یک پروسه قانونی است که کلیه واحدهای تجاری رسمی بایستی نسبت به صدور آن اقدام کننده و کلیه داد و ستدهای خود را با فاکتور رسمی پیش ببرند . بر خلاف باور  این که فاکتور رسمی  موجب  پرداخت صورت حساب مالیات سالانه یا فصلی میشود  و همه  از این بعد به آن نگاه میکنند که نباید این مالایت را پرداخت کنند  و به نوعی تلاش دارند که فاکتور رسمی ارائه ندهند ، فاکتور رسمی میتواند از بسیاری کلاهبرداریها جلوگیری کند و تضمینی برای امنیت دادت و ستدهای شما و مسائل مالی شما خواهد بود .  بازرگانی مهران در راستای صدور  و فروش فاکتور رسمی برای شما مزایای زیر را خواهد داشت

  • جلب اعتماد مشتری و بازریان همراه شما خواهد بود
  • فاکتروی قانونی و دارای ارزش قضایی خواهید داشت
  • برای داد و ستد با شرکت های رسمی دولتی و خصوصی که ملزم به صدور فاکتور رسمی هستید مشکلی  نخواهید داشت و همکاریهای شما بمراتی ادامه خواهد داشت

صدور فاکتور رسمی در 7 روز هفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *