آخرین اخبار

ثبت شرکت و برند تجاری

ثبت شرکت و برند تجاری
ثبت شرکت و برند تجاری

ثبت شرکت و برند تجاری

ثبت شرکت قراردادی تجاری بوده که میان افراد حقیقی و حقوقی بسته شده تا در چارچوب معینی از قوانین عمل نمایند پس از به ثبت رسیدن شرکت به به احتمال زیاد به نیاز به ثبت برند با علامت تجاری مرتبط به کسب و کار , محصول و خدمات خود نیاز پیدا می کنید برند تجاری همان علامت تجاری بوده که به صورت فارسی و یا لاتین در فعالیت های اقتصادی شرکت مورد استفاده قرار میگیرد ثبت شرکت و برند تجاری از مهم ترین عوامل در رونق بخشیدن به کسب و کارتان محسوب شده چرا که برای معرفی شرکت و کسب و کار می بایستی که شرکت را به ثبت رساند و از علایم مخصوص به محصول یا خدمات استفاده نمود .

  • ضرورت ثبت شرکت و برند تجاری
  • هزینه ثبت شرکت و لوگو در ایران
  • صدور فاکتور رسمی برای شرکت
مزایای ثبت برند و شرکت چیست ؟

ضرورت ثبت شرکت و برند تجاری

اهیمت ثبت شرکت :

در دنیای پر توسعه امروزی برای به ثمر رساندن اهداف اقتصادی در وهله اول به دنبال ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار اقتصادی خود در قالب یک شخصیت حقوقی است ثبت شرکت چه منفعتی دارد اگر بدون ثبت شرکت فعالیت نماییم با چه مشکلاتی رو به رو می شویم ؟ از مزایای ثبت شرکت می توان به انجام دادن فعالیت ها به صورت رسمی و قانونی چرا که بیشتر مشتریان به دنبال افرادی هستند که بتوانند به آنها اعتماد نمایند و چه چیز بهتر از یک شرکت ثبت شده قانونی , داشتن حساب بانکی شرکتی , دریافت تسهیلات دولتی بیشتر , شرکت در مناقصه ها و مزایده ها و نیز امکان اخذ نمایندگی معتبر اشاره نمود .

اهمیت ثبت برند تجاری :

در هر شرکتی ثبت شرکت و برند تجاری از مهم ترین کارهایی بوده که آن شرکت باید انجام دهد پس از ثبت شرکت نیاز بدون تردید نیاز به ثبت برند تجاری پیدا می کنید با ثبت لوگو شما می توانید محصول و خدماتتان را از رقبا متمایز کرده و افراد فرصت طلب از نام و نشان شما سوء استفاده نمایند از دیگر مزایای ثبت برند می توان به قانونی شدن و به رسمیت شناخته شدن , بازاریابی , برخورداری از حق امتیاز و نمایندگی به اشخاص ثالث , ایجاد ارزش و شهرت در بازار و نیز امکات دریافت وام اشاره نمود .

هزینه ثبت شرکت و لوگو در ایران

پس از اینکه ثبت شرکت صورت گرفت می بایستی که برند خود را به ثبت برسانید ثبت شرکت و برند تجاری هزینه هایی را مشمول می شود .

هزینه ثبت شرکت در ایران :

مهم ترین عوامل در تعیین هزینه ثبت شرکت شامل میزان افراد , میزان حجم موضوع ثبت شده در اساسنامه و روزنامه رسمی کشور , میزان سرمایه اولیه ( مثلا اگر شرکت شما 300 میلیون تومان سرمایه اولیه داشته باشد باید 150 میلیون حق تمبر پرداخت نمایید )  و….. می باشد .

هزینه ثبت برند در ایران :

هزینه ثبت برند در تهران و دیگر شهرهای کشور تفاوتی نداشته و تمامی مراحل از طریق سایت اداره مالکیت معنوی صورت میگیرد هزینه ثبت برند شامل ثبت اظهارنامه , اضافه طبقات , هزینه چاپ آگهی در روزنامه رسمی و هزینه اخذ کارت بازرگانی می باشد .

صدور فاکتور رسمی برای شرکت

این مجموعه ارائه دهنده خدمات صدور فاکتور رسمی با بهترین رزومه کاری بوده و خدمات فاکتور رسمی را در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می دهد اگر شما از آن دسته افراد هستید که برای امنیت بالای کاری در رابطه با صدور فاکتور , فاکتور رسمی را ترجیح می دهید ما به شما تمام خدمات مربوط به فاکتور رسمی را با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه می دهیم .

فروش قانونی فاکتور رسمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *