اخبار کالا

توزیع بیش از 3 هزار تن کالای اساسی در طرح ضیافت قزوین

توزیع بیش از 3 هزار تن کالای اساسی در طرح ضیافت قزوین
توزیع بیش از 3 هزار تن کالای اساسی در طرح ضیافت قزوین

توزیع بیش از 3 هزار تن کالای اساسی در طرح ضیافت قزوین

به نقل از ایرنا , سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی  استان قزوین عنوان کرد : به مناسب فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در طرح ضیافت بیشتر از 3 هزار تن کالای اساسی با نرخ مصوب به منظور تأمین مایحتاج عمومی و نیز تنظیم بازار توزیع می گردد .

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قزوین مجید رحمانی , طی گفت و گویی که با خبرگزاری ایرنا داشت عنوان کرد : این کالاهای اساسی که در ماه مبارک رمضان تقاضا برای آن افزایش می یابد شامل , 1500 تن شکر , برنج 1400 تن , گوشت منجمد سفید 100 تن , گوشت منجمد قرمز 50 تن و نیز خرما 20 تن می باشد .

رحمانی ادامه داد : در کنار کالاهایی که ذکر شد عرضه تخم مرغ تنظیم بازار هم پیش بینی شده است .

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت : بخشی از این کالاها از 19 الی25 فروردین ماه در نمایشگاه طرح ضیافت به منظور توزیع کالاهای اساسی با نرخ مصوب بازار برپا خواهد شد عرضه می گردد .

وی تصریح کرد : از میزان 1500 تن شکر نزدیک به 500 تن برای سهم خانوارها بوده و 1000 تن آن نیز برای مصرف اصناف اختصاص یافته است به علاوه 300 تن برنج از مقدار ذکر شده در نمایشگاه عرضه می گردد برای توزیع به استارتاپ ها در راستای فروش اینترنتی 100 تن اختصاص یافته و 1000 تن نیز سهمیه توزیع شهرستانی می باشد .

مجید رحمانی افزود : نزدیک به 100 تن گوشت مرغ منجمد همچنین 50 تن گوشت قرمز منجمد در طول برگزاری این نمایشگاه توزیع می گردد .

این مقام مسئول ادامه داد : همراه با عرضه کالاهایی مانند روغن و تخم مرغ با نرخ مصوب تنظیم بازار در این نمایشگاه توزیع حدود 20 تن خرما نیز در نظر گرفته شده است .

سرپرست معاونت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قزوین عنوان کرد :  تنظیم بازار کالاهای اساسی مردم , پیشگیری از افزایش قیمت این نوع کالاها و نیز دسترسی داشتن بهتر مردم به مایحتاج عمومی در ماه مبارک رمضان اهداف طرح ضیافت بوده است .

صدور آنلاین فاکتور فروش رسمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *