اخبار کالا

اولین واکنش رئیسی به افزایش قیمت کالاها در روزهای اخیر

واکنش رئیسی به افزایش قیمت کالاها
واکنش رئیسی به افزایش قیمت کالاها

اولین واکنش رئیسی به افزایش قیمت کالاها در روزهای اخیر

رئیس دفتر رئیس جمهور به این موضوع اشاره نمود که با تلاش های انجام شده کمبود بخشی از کالاهای اساسی جبران شده و روند سرعت بخشیدن به تأمین واکسن و صورت گرفتن واکسیناسیون به آینده ای بهتر اشاره می کند وی گفت به گونه ای اقدام کنیم که آثار مثبت تلاش ها در افکار عمومی آشکار و آثار تبلیغات مسموم خنثی شود .

رئیس دفتر رئیس جمهور بیان نمود : در طی مدت کوتاه شروع به کار دولت سیزدهم شاهد برخی اقدامات جدی به خصوص واکسیناسیون بوده ایم .

رئیس دفتر رئیس جمهور , غلامحسین اسماعیلی در نشست هم اندیشی اعضای شورای اطلاع رسانی دولت به تورم برخی کالاها در روزهای اخیر اشاره نمود و افزود : عموم کارشناسان بر این باورند که این تورم و افزایش قیمت ها ناشی از عوامل روانی می باشد وی ادامه داد : مدیران بخش های مختلف به خصوص بخش اطلاع رسانی باید نسبت به صیانت از حقوق مردم احساس تکلیف کرده و اجازه ندهد برخی خبرهای منفی و تبلیغات روانی دشمنان موجب تورم و افزایش قیمت کالاها و در نتیجه متضرر شدن مردم گردد .

اسماعیلی با بیان در مدت کمتر از یک ماه از تنفیذ و تحلیف رئیس جمهور منتخب می گذرد در برخی حوزه ها به خصوص واکسیناسیون شاهد اقدامات مؤثر تری نسبت به قبل بوده ایم گفت: میزان حجم واردات واکسن به شدت با افزایش رو به رو بوده و تعداد تزریق عمل روزانه و انجام واکسیناسیون در حال نزدیک شدن به مرز یک میلیون نفر می باشد اما نتوانستیم به صورت مناسبی این اقدامات را اطلاع رسانی نموده و از آن بازخورد مثبت داشته باشیم .

این مقام مسئول گفت : طی مدت کوتاه روی کار آمدن دولت سیزدهم , اقدامات خوبی در سرعت و سهولت بخشیدن به ترخیص کالاهای اساسی به خصوص گندم و نهاده های دامی از گمرک صورت گرفته و امروزه بخشی از این کالاها در گمرک به صورت مستقیم از کشتی به وسیله کامیون ها بدون هیچگونه توقفی بارگیری شده تا به انبار ها و یا شبکه توضیع انتقال یابد با این وجود در این رابطه هنوز نیز تأثیر گزاری عوامل منفی در بازار را مشاهده می کنیم .

غلامحسین اسماعیلی با اشاره به اینکه با تلاش های صورت گرفته کمبود بخشی از کالاهای اساسی جبران شده و تسریع در روند واکسیناسیون گویای آینده بهتری است گفت : باید اقدامات ما به گونه ای باشد که آثار مثبت تلاش ها در افکار عمومی آشکار شده و در نتیجه آثار تبیلغات روانی منفی خنثی گردد .

صدور فاکتور رسمی فروش کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *