اخبار کالا

تأمین کالاهای اساسی بدون مشکل تا پایان سال 1400

تأمین کالاهای اساسی بدون مشکل تا پایان سال 1400
تأمین کالاهای اساسی بدون مشکل تا پایان سال 1400

تأمین کالاهای اساسی بدون مشکل تا پایان سال 1400

به گفته وزیر جهاد کشاورزی , یکی از الویت های وزارت جهاد در دسترسی قرار دادن کالاهای اساسی می باشد بنابراین در این خصوص تا پایان سال 1400 هیچگونه مشکلی در این رابطه وجود نخواهد داشت .

بر اساس برخی خبرگزاری ها وزیر جهاد کشاورزی سید جواد ساداتی نژاد عنوان کرد : تأمین کالاهای اساسی مهم ترین مسئله ای است که باید فورا به آن رسیدگی شود و می بایستی که در این خصوص هیچگونه اشکال , ضعف و کمبودی وجود نداشته باشد .

ساداتی نژاد افزود : در تأمین و در دسترس قرار دادن کالاهای اساسی تا پایان سال جاری هیچگونه مشکلی وجود ندارد و در ادامه عنوان کرد : برای مثال تأمین یک نهاده از خارج از کشور فرصت می طلبد و خشکسالی نیز موجب برخی کمبود ها در این حوزه شده است اما با این حال تمرکز زیادی بر روی این موضوع داریم .

انجام کشت قراردادی , موجب کاهش وابستگی به واردات نهاده های دامی می گردد .

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد : مطابق با ظرفیت های اقلیمی با کشت قراردادی تلاش می کنیم وابستگی به نهاده های را کاهش دهیم و میزان 50 درصد از این نهاده ها را درون کشور تولید نماییم وی گفت : ظرفیت های مطلوبی در حوزه کشاورزی نیز داریم که موجب به افزایش نهاده های دامی در درون کشور می شود و بدین ترتیب برخی نگرانی ها از بابت تأمین کالاهای اساسی کاهش می یابد .

این مقام مسئول عنوان کرد : هر چند نمی توان تمام نهاده های دامی را به دلیل شرایط اقلیمی درون کشور به تولید رساند و ما مجبور به واردات هستیم اما می توان تولید این نهاده ها را تا 50 درصد در درون کشور  با برنامه ریزی درست و با افزایش دادن بهره وری و کشت قرار دادی در کشور به انجام رسانید .

سید جواد ساداتی نژاد در خاتمه گفت : کاهش وابستگی به نهاده های دامی می تواند برای کشور بسیار مسمر به ثمر واقع شده همچنین کنترل بازار را نیز آسان تر نماید او گفت : در همین راستا  استفاده از تکنولوژی و افزایش بهره وری بسیار مؤثر بوده و می تواند اطمینان خاطر بیشتری در تأمین کالاهای اساسی ایجاد نماید .   بازرگانی امین ارائه کننده خدمات صدور فاکتور رسمی در خدمت شماست .

فروش فاکتور فروش کالا مورد تایید دارایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *