اخبار کالا

50 کشتی کالای اساسی منتظر یا در حال تخلیه بار در بنادر هستند

50 کشتی کالای اساسی منتظر یا در حال تخلیه بار در بنادر هستند

50 کشتی کالای اساسی منتظر یا در حال تخلیه بار در بنادر هستند .

معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی خبر از در حال تخلیه بودن تعداد 24 کشتی شامل کالای اساسی و همچنین در « لنگرگاه منتظر ماندن » 25 فروند شناور دیگر داد .

بر اساس برخی از خبرگزاری های کشور و به نقل از سازمان بنادر و دریا نوردی معاون امور بندری این سازمان گفت : در حال حاضر حدود  4 میلیون و 568 هزار تن کالای اساسی در بنادر کشورمان برخورداریم وی همچنین افزود : که 24 فروند کشتی نیز به تخلیه کالا مشغول هستند که میزان 458 هزار تن حجم کالای تخلیه شده تخمین زده شده است به علاوه حدود 25 فروند کشتی نیز در لنگرگاه ها به انجام امور اسنادی خود می پردازند .

فرهاد منتصر کوهساری در ادامه افزود : در این بین بیشترین میزان کالای تخلیه شده مختص به بندر امام خمینی می باشد و این میزان تاکنون حدود 3 میلیون 347 هزار تن کالای اساسی بوده است وی ادامه داد : تا کنون حدود 458 زهار تن کالا در بندر شهید رجایی نیز تخلیه شده است که پس از بندر امام خمینی دومین رتبه را به خود اختصاص داده است علاوه بر این در بندر امیر آباد نیز حدود 301 هزارتن کالا و میزان 168 هزار تن کالا در بندر نوشهر تخلیه گردیده که اکثریت این کالاها را , کالای اساسی به خود اختصاص داده است .

این مقام مسئول در ادامه افزود : با در نظر گرفتن ایجاد روند ثبات در کشور افغانستان هم اکنون نیز فعالیت های امور تخلیه و بارگیری کالا در این بندر شروع شده است .

فرهاد منتصر کوهساری در خاتمه نیز خاطر نشان کرد : بندر آستارا نیز در حدود 10 روز گذشته تحت عنوان بندر تخلیه کالاهای اساسی به مجموعه این بنادر افزوده شده که در این بندر نیز تا کنون میزان 15 هزار تن کالای اساسی تخلیه و بارگیری گردیده است و از طرفی نیز قیمت های تمام شده کالای اساسی در این منطقه بسیار مهم و تأثیر گذار بوده است .

صدور فاکتور رسمی مورد تایید دارایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *