اخبار کالا

5289 بسته مواد غذایی در چهارمحال بختیاری

5289 بسته مواد غذایی در چهارمحال بختیاری
5289 بسته مواد غذایی در چهارمحال بختیاری

توزیع 5289 بسته مواد غذایی در میان نیازمندان چهارمحال بختیاری

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) چهارمحال و بختیاری گفت  : از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون 5289 بسته مواد غذایی تهیه و میان خانواده های نیازمند استان چهارمحال و بختیاری توزیع گردیده است .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی چهارمحال و بختیاری در گفت و گو با برخی خبرگزاری ها با بیان اینکه این بسته های مواد غذایی مشتمل از کالاهای اساسی بوده که با هزینه یک میلیارد و 125 میلیون تومان تهیه و در بین خانواده های نیازمند استان چهارمحال و بختیاری توزیع گردیده است .

علی ملک پور در ادامه افزود : تهیه نمودن غذایی گرم و افطاری ساده از دیگر هدف های اجرای مرحله سوم پویش ایران همدل – اطعام مهدوی از برنامه های در دست اجرا در ماه مبارک رمضان می باشد .

وی به این نکته نیز اشاره نمود , که هم اکنون 57 آشپزخانه در طرح اطعام مهدوی استان فعال است و در ادامه نیز گفت که 271 نفر مشتمل از نیروهای داو طلب و امدادی در این آشپزخانه ها با در نظر گرفتن و رعایت نمودن اصول بهداشتی در حال خدمت می باشند .

ملک پور در خاتمه گفت : که از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون بیشتر از چهل و هشت هزار وعده غذای گرم و بیشتر از 1000 وعده افطاری ساده تهیه گردیده و این غذاها با رعایت نمودن پروتکل های بهداشتی در بین خانواده های نیازمند توزیع گردیده است . بازرگانی مهران شما عزیازن را  با اخبار روز کالا همراهی میکند . همراه ما باشید

صدور فاکتور رسمی قانونی برای کالاهای مصرفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *