اخبار کالا

توزیع 200 هزار تن انواع برنج وارداتی و شکر

توزیع 200 هزار تن انواع برنج وارداتی و شکر
توزیع 200 هزار تن انواع برنج وارداتی و شکر

توزیع 200 هزار تن انواع برنج وارداتی و شکر

طبق گفته های مدیر کل توزیع و فروش شرکت بازرگانی دولت ایران , در راستای اجرای مصوبه کارگروه تنظیم بازار و برای ایجاد آرامش در بازار کالاهای اساسی  از ابتدای خرداد ماه 1400 توزیع و عرضه حدود صد هزار تن برنج وارداتی و همچنین صد هزار تن شکر در کشور آغاز گردیده است .

به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران , حجت براتعلی دراین باره اظهار نمود : که تاکنون وقفه ای در فراهم نمودن کالاهای مورد نیاز مردم صورت نگرفته است و از ابتدای خرداد ماه 1400 نیز توزیع و عرضه حدود 100 هزار تن برنج وارداتی و 100 هزار تن شکر در داخل کشور شروع شده است .

حجت براتعلی در این باره افزود : ارائه صد هزار تن انواع برنج های وارداتی که از طرف شرکت بازرگانی دولتی ایران فراهم شده و در اختیار سازمان های صنعت , معدن و تجارت در کل کشور قرار گرفته است از طریق و به واسطه شبکه های منتخب مانند فروشگاه های زنجیره ای تعاونی مصرف شهری , روستایی و عشایری اصناف منتخب و مراکز مستقیم توزیع کالا ها صورت گرفته است .

وی در این خصوص ادامه داد : همچنین عرضه صد هزارتن شکر که به منظور مصارف خانوار و صنف , صنعت در دستور کار شرکت بازرگانی دولتی ایران بوده است در حال اجرا می باشد .

براتعلی در ادامه به این نکته نیز اشاره نمود که , مقدار توضیع و عرضه شکر به منظور مصارف خانوار همچنین صنف و صنعت را به ترتیب 30 هزار تن برای مصارف خانوار و همچنین 70 هزار تن برای مصارف صنعت و صنف و صنعت اعلام نمود .

وی در خاتمه عنوان کرد : هیچ نوع محدودیتی برای ارتقا دادن و افزایش تخصیص این دو کالای شکر و برنج در استان ها وجود ندارد و در صورت نیاز تا زمانی که به صورت کامل نیاز هر استان رفع گردد تأمین و عرضه این کالاها ادامه می یابد . همراه خدمات فاکتور رسمی بازرگانی مهران باشید با اخبار روز کالا

صدور فاکتور رسمی قانونی فروش کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *