اخبار کالا

توزیع اقلام اساسی در گیلان

توزیع بیش از 2 هزار تن اقلام اساسی در گیلان
توزیع بیش از 2 هزار تن اقلام اساسی در گیلان

توزیع بیش از 2 هزار تن اقلام اساسی در گیلان

معاون بازرگانی  سازمان صمت گیلان با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در تامین اقلام اساسی ماه مبارک رمضان وجود ندارد گفت 2هزار تن اقلام کالا در این ماه توزیع خواهد شد .

محمد فیض در گفت و گو با یکی از خبر گزاری ها به تامین اقلام اساسی مردم در ماه مبارک رمضان اشاره نمود و افزودند طبق برنامه ریزی های صورت گرفته بیشتر از 2000 تن اقلام اساسی و مورد نیاز شهروندان در ماه رمضان تامین و توزیع می شود .

در ادامه نیز ایشان به جذب 800 تن شکر مصرفی خانوارهای گیلانی اشاره نمودند و افزودند این میزان شکر از طریق 5 واحد فعال بسته بندی در این استان در حال بسته بندی و ارائه بین شبکه های منتخب به خصوص تعاونی های مصرفی , فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای , واحدهای صنفی مختلف توزیع و تا پایان ماه مبارک رمضان به شهروندان عرضه می گردد .

ایشان در ادامه قیمت هر بسته شکر 1 کیلوگرمی را 8700 تومان عنوان نمود و افزودند که روزانه بین 200 تا 250 تن مرغ گرم بین واحد های صنفی توزیع می گردد .

معاون بازرگانی سازمان صمت گیلان ادامه دادند که قیمت هر کیلوگرم مرغ گرم 24900 تومان است همچنین گوشت قرمز منجمد تولید داخل برای توزیع ارائه می شود  قیمت هر کیلو سر و دست و گردن 80 هزار تومان و گوشت ران با قیمت هر کیلوگرم 83000 تومان توزیع می شود .

ایشان در خصوص روغن مایع سرخ کردنی و پخت و پز همچنین روغن نیمه جامد افزودند 1157 تن روغن های مختلف از 7 شرکت تولید کننده در خارج از استان گیلان تامین شده است که توسط شرکت های طرف پخش قرار داد با این واحدهای تولید کننده در این استان توزیع می گردد .

فیض در خاتمه گفت و گوی خود به بیان اینکه شهروندان استان گیلان به دلیل وجود کالا در زمینه تامین کالای اساسی در ماه مبارک رمضان نگران نباشند زیرا هر زمانی احساس شود که کالا از لحاظ توزیع در بازار با کمبود مواجه است از ذخایر استراتژیک استفاده می گردد .

خرید فاکتور رسمی قانونی را با  بازرگانی مهران تجربه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *