اخبار سکه و ارز

واردات 668 میلیون دلار کالا به استان سمنان

واردات 668 میلیون دلار کالا به استان سمنان
واردات 668 میلیون دلار کالا به استان سمنان

واردات 668 میلیون دلار کالا به استان سمنان ثبت سفارش شد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صمت استان سمنان حمید رضا مداح از ثبت سه هزار  فقره سفارش واردات کالا به ارزش 668 میلیون دلار در طی سال گذشته در این استان خبرداد .

براساس برخی خبرگزاری ها حمید رضا مداح , معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت صمت استان سمنان در نشستی با عنوان واردات و صادرات صنعتی در سازمان صمت استان سمنان به این موضوع اشاره نمود که سال گذشته , حدود سه هزار فقره ثبت سفارش واردات کالا به ارزش بیش از 668 میلیون دلار در این استان به انجام رسیده است ایشان تأکید کردند که عمده کالاهایی که از این طریق ثبت سفارش ها به استان سمنان وارد گردیده است متشکل از ماشین آلات و تجهیزات مربوطه می باشد .

ایشان در ادامه افزودند : مواد اولیه مورد نیاز خط تولید واحدها شامل , محصولات شیمیایی , مواد نساجی و منسوعات مربوطه , اجزاء و قطعات لوازم خانگی , قطعات خودرو , محصولات فلزی , مواد اولیه مرتبط ب محصولات بهداشتی و شوینده ها و…..از جمله محصولات وارداتی به این استان می باشند .

آقای حمید رضا مداح در ادامه به صدور و تمدید 142 فقره کارت بازرگانی در سال سپری شده نمود و در این خصوص افزود : در این مدت تعداد 47 فقره کارت بازرگانی صادر , 95 فقره تمدید , 4 فقره تعلیق و حدود 20 فقره نیز تغییر انجام شده است .

وی در خاتمه خاطر نشان کرد که کاهش بروکراسی اداری و تفویض اختیارات به استان ها یکی از مهم ترین برنامه های اولویت دار وزارت صمت در سال سپری شده بوده است که تفویض ثبت سفارش ( کالاهای گروه دو ) به استان ها از جمله  مهم ترین اقدامات در راستای تسهیل فرایند اداری می باشد . اخبار روز سکه و ارز و کالا را با بازرگانی مهران دنبال کنید .

صدور فاکتور رسمی قانونی ویژه مبادلات رسمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *