اخبار کالا

کالاهای پر مصرف ماه رمضان زیر ذره بین

کالاهای پر مصرف ماه رمضان زیر ذره بین
کالاهای پر مصرف ماه رمضان زیر ذره بین

کالاهای پر مصرف ماه رمضان زیر ذربین استاندارد بوشهر

طبق  گزارشات محمد رحیم بهره مند در طی گفت و گویی با برخی خبرگزاری ها اعلام نمود که طرح طاها ( اجرای هماهنگ استاندارد ها ) ویژه ماه مبارک رمضان مانند سال های اخیر با مشارکت و همکاری کارشناسان این اداره کل در سطح بازار استان بوشهر در حال اجرا بوده و تا پایان ماه رمضان ادامه دارد .

وی ادامه داد : طرح طاها از مهمترین اقدامات سازمان ملی استاندارد در سطح کشور می باشد که در زمینه نمونه برداری و بازرسی از کالاهای شامل استاندارد اجباری انجام می گردد .

ایشان افزودند : از انجام 7 هزار و 700 بازرسی از مراکز توزیع استان بوشهر خبر داد و اظهار نمود که این طرح ( طاها) در ماه مبارک رمضان با هدف آزمون کنترل کیفیت کالاهای پر مصرف از جمله فرآورده های لبنی شده , روغن سرخ کردنی , شکر , قند , آرد گندم و چای سیاه انجام می پذیرد .

وی در ادامه خاطر نشان کرد که سلامت و کیفیت فرآورده های غذایی تاثیر مهمی در سلامت روزه دارا عزیز دارد همچنین با نمونه برداری از این فرآورده ها از سلامت آنها اطمینان به عمل می آید و مردم می توانند با خیالی راحت به خرید بپردازند .

بهره مند در خاتمه گفت : که مانند سال های گذشته به تمامی مصرف کنندگان عزیز توصیه می کنم که برای بررسی اصالت پروانه کاربرد علامت استاندارد , کد 10 رقمی زیر این علامت را به سامانه پیامکی 10001517 ارسال و از وضعیت نوع محصول , پروانه و…. اطلاع و آگاهی پیدا نمایند .

صدور فاکتور رسمی کالا مورد تایید دارایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *